banner

יתרונות מכללת I.C.C.M

השלמה לתואר אקדמי באימון וניהול

רק בוגרי – I.C.C.M יוכלו להשלים לתואר ראשון, שני או דוקטורט באימון וניהול! האוניברסיטאות איתן אנו עובדים מכירות בלימודים קודמים כך שניתן להשלים את התואר בפחות מ – 3 שנים. אין צורך בפסיכומטרי. התואר הוא תואר תקף בישראל איתו ניתן להמשיך בלימודים אקדמאים באוניברסיטאות שונות בארץ. אנו מלווים את התלמיד בכל צעד כדי להקל ולפשט את תהליך רישום לתואר.

*מכללת ICCM אינה מוסד אקדמי ואינה מעניקה תארים. התארים מתקבלים מאוניברסיטאות בינלאומיות. מספר נק' הזכות שיוכרו לצורך השלמה לתואר אקדמי נתון לשיקול דעת האוניברסיטה הבינלאומית בלבד.

מבחן התאמה פסיכולוגי

בוגרי ICCM מבוקשים מאוד בשוק בעיקר בשל יכולתם לגעת בנושאים עמוקים, הכוללים הבנת תהליכים פסיכולוגיים ורגשיים.

כדי להגיע לרמה של אבחון מדויק ונכון ולהוביל את המתאמן לתהליכים הכוללים פסיכולוגיה חיובית ופיתוח ביטחון עצמי, יש צורך לבחור את התלמידים בעלי היכולות והאיכויות הגבוהות ביותר.
לכן, ICCM היא המכללה היחידה בה כל תלמיד עובר מבחן התאמה פסיכולוגי, הבוחן את יכולות התלמיד לעבור תהליך למידה מעמיק והתאמתו להובלת מתאמנים בתהליכים רגשיים ומורכבים.

* המבחנים נבדקים ע"י פסיכולוגית קלינית.

הסמכה ובידול מול מאמנים אחרים

בארץ קיימים מאמנים שלחלקם אין הסמכה או שההסמכה היא הסמכה של המוסד בלבד. (לימודי תעודה).
בארץ אין הסמכה מסודרת ואין צפי לסוג הסמכה כזה גם אם ישנם גורמים הטוענים להסמכה.
הסמכה אקדמית (של אוניברסיטה התקפה בארץ ובעולם) היא ההסמכה הגבוהה ביותר שניתן לקבל מקצועית בכלל ובאימון בפרט. הבוגרים של I.C.C.M יוכלו לקבל תואר אקדמי המסמיך אותם להיות מאמנים אישיים בכירים המוכרים בארץ ובעולם!

כל החומר במסלול אחד!

כדי להיות מאמן אישי, מאמן זוגי ומאמן עסקי רוב התלמידים צריכים לעשות לפחות 3 קורסים נפרדים שונים במכללות אחרות וכמובן לשלם על כל אחד.

אנו מעוניינים שהבוגרים שלנו יוכלו למצוא עבודה מייד, עם בטחון, ללא צורך בהשלמות מיותרות ובתשלומים נוספים

רק ב – I.C.C.M מתקיימת הכשרת מאמנים בה התלמיד מקבל את כל החומר כדי להפוך למאמן אישי, מאמן זוגי ומאמן עסקי מוביל. אין צורך בקורסים נוספים או קורסי בוגרים.
אנו דואגים להעביר את כל החומר כולל כל הסודות לתלמידים כך שיוכלו לאמן בביטחון.

הטבה - כל החומר מסוכם בדיסק און קי

על מנת להנות מתהליך הלמידה, כל תלמיד מקבל עם כניסתו לקורס דיסק און קי עם כל החומר מסוכם כך כך שיוכל ללמוד ברוגע ובטחון.

בדיסק הוספנו את כל החומר הנדרש לשימוש למאמן בכיר כגון דוחות ושאלונים וגם חומר עזר, סרטונים וחומר נוסף שלא נלמד בקורס כדי לעזור לתלמיד להרחיב את ידיעותיו.

הטבה - קורס ייחודי לשיווק ומכירה עצמית!

בוגרי קורסי הכשרת מאמנים בחלק מהמוסדות מסיימים עם ידע בתחום האימון, עם זאת עדיין אין להם את הידע כדי לשווק את עצמם בביטחון מלא לאנשים פרטיים ולעסקים. בשל כך, במכללת – I.C.C.M פתחנו קורס ייחודי ומקיף למכירות המועבר ע"י איש שיווק מהשורה הראשונה כך שכל תלמיד בנוסף לידיעותיו המקצועיות יוכל לקבל ידע מעשי בשיווק אישי.

עזרה במציאת עבודה!

תלמידים רבים לומדים אימון אישי וניהול כדי להתקדם בעבודתם ולהגיע לתפקידים בכירים יותר. בשל הקשרים שלנו עם מוסדות וחברות השמה אנו עוזרים לבוגרים שלנו להשתלב במקומות עבודה בתפקידי ניהול.

אנו מאמינים בחופש ושקיפות ורוצים בהתפחות של הבוגרים שלנו ולכן, כל בוגר יוכל לקבל הפניות לעבודה ללא צורך להיות קשור עסקית עם המכללה הבינלאומית לאימון וניהול קרי, כל בוגר מרוויח את כספו עבורו בלבד ואין לו צורך להתחלק עם המכללה בשום דרך.

לימודים ללא סיכון במכללת - I.C.C.M !

בחירת מוסד ותחום לימודים הוא נושא עדין וחשוב ביותר. כמה פעמים קרה לך או לחבר שלך שהתחיל לימודים והרגיש שהוא לא מתחבר לחומר הנלמד או למרצים? רק ב - I.C.C.M כל תלמיד יוכל ללמוד חודש ימים במחיר מיוחד של 500 ₪ בלבד ולעבור תהליך מיון ייחודי. לאחר שהיה בכל השיעורים, אם הוא או המכללה בחרו להפסיק את הלימודים, כספו יוחזר במלואו!

חומר עזר מקצועי בחינם!

כל תלמיד הלומד בקורס הכשרת מאמנים עם השלמה לתואר זכאי להשתמש בספריה הדיגיטאלית שלנו בה הוא יוכל למצוא חומר על אימון אישי, פסיכולוגיה, פילוסופיה, התנהלות חברתית, אימון קבוצתי, סרטוני הדרכה בנושאי אימון אישי ועוד. בספריה ישנם ספרים לקריאה בטלפון חכם או בקורא ספרים, סרטים לצפייה ישירה ולהורדה למחשב ובנוסף קישורים לספרים לרכישה בארץ בשפה העברית.

צור קשר

...

הכרה ע"י אמון הציבור

לוגו אמון הציבור

חברים בארגון ACTO

ACTO-logo

טלפון ליצירת קשר

077-4204203

banner

בשיתוף

מכללת תל אביב hack1
מכללת תל אביב הינה מוסד לימודי מוכר מזה עשרות בשנים. מרכז לימודי מחשבים המתמחה בהכשרה והשמת עובדים איכותיים בתחום ההייטק בישראל.